Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси


Назад

«Орієнтування як спосіб життя» - Командний чемпіонат України визначив кращих

В Чернігові змагання «Орієнтування як спосіб життя» пройшли одночасно із Командним чемпіонатом України із орієнтування у період з 9 по 13 травня та стартували на лижній базі СДЮШОР.

Команди спортсменів склали учасники від 12 років, які представляють команди районів, об’єднаних територіальних громад, дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних клубів Чернігівської області, а також представники інших команд та/або індивідуальні учасники змагань з Чернігівської області,  інших регіонів України, а також Молдови та Білорусії.

Загалом до Чернігова приїхало понад 700 учасників з усіх куточків України взяти участь у модельних змаганнях, естафетах, спринтерських дистанціях, світових рангових змаганнях у лісі.

Отже, результи змагань такі.

Кращий результат серед спортсменів Чернігівської області показав Ваня Ровний - 6 місце (з мінімальним програшем призерам) у суперспринту групи Ч16. Також у супутніх змаганнях відзначилися Лопата Владислав, Хільченко ІванОгієвський ВолодимирСаня РябенкоЯрина ЛадисьВасилий Сидоренко в різні дні виборювали призові місця та перемагали. Лише одного дня наші хлопці "дозволили" увірватися до трійки переможців представнику з Корюківщини.

На закритті змагань останнього дня директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Ніна Лемеш вручила посвідчення "Майстра спорту України" зі спортивного орієнтування спортсменам Несуку Вадиму та Івану Ровному.


 

 

 

Назад

30 Листопада 2018 15:22