Анонси

Назад

20 найдосвідчених боксерів з Казахстану, Молдови та України виборювали титул «Король рингу» 2018 в Чернігові

Спортсмени із Казахстану та Молдови протягом двох днів вийшли на ринг проти українців. Кожен з бійців – володар чемпіонських титулів різних змагань: чемпіонатів Європи, Азії, учасники Олімпіад. У Чернігові боксерський турнір «Король рингу» проходив 8-10 травня 2018 року.

Першого дня відбулася процедура зважування: боксери познайомилися із своїми супротивниками.  Зокрема, Чернігів представили срібні призери чемпіонату Європи Денис Песоцький, Чемпіон Універсіади Андрій Тимошенко, призер Чемпіонату та Кубку України Данило Жасан та медаліст Кубку України Ярослав Зубко!

Під час фінальних боїв турніру  Віце – президент Кизил Ординської федерації боксу Казахстану Канат Кізатов подарував голові Чернігівської обласної державної адміністрації Валерію Кулічу казахський національний костюм — чапан. У свою чергу Валерій Куліч подарував Канату Кізатову національну українську вишиванку.

Почесним гостем турніру був президент Національної ліги професійного боксу України, Михайло Михайлович Зав'ялов.

Отже, за результатами боїв:
Чернігів - 8 двобоїв/7перемог/1нічія/0поразок
Казахстан - 8 двобоїв/4перемоги/1нічія/3поразки
Збірна міст України (Київ, Одеса, Донецька обл.) - 10поєдинків/4перемоги/6поразок
Молдова - 9поєдинків/2перемоги/7поразок.

Не було рівних чемпіону Азії з Казахстану Сабіржану Абілову і медалісту Європи Михаїлу Квасюку (Молдова), котрі перемогли своїх суперників з міст України. (64 кг.)
Фінальний бій між Денисом Песоцьким (Чернігів) і Кайратом Сугуралі (Казахстан) завершився в нічию через травму боксера з Казахстану. (69 кг.)
Андрій Тимошенко з Новгород - Сіверського переміг у боксерів з Молдови та Казахстану і став чемпіоном. (75 кг.)
Чемпіоном став Данило Жасан (Чернігів). (81 кг.)
Тут був найбільш яскравий двобій турніру.
Ярослав Зубок (Чернігів) вирвав перемогу у чемпіона Казахстану Онталапа Рахманова у безкомпромісному поєдинку, котрий, без сумніву, міг стати окрасою чемпіонату світу і навіть Олімпійських Ігор! (91 кг.)

Перед цим Ярослав впевнено переміг Андрія Загального з Молдови і став чемпіоном ІХ турніру "Король Рингу"!