Анонси

Назад

Чернігівські волейболістки стали срібними призерами Чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги у м. Хмельницький

У період з 30.03 по 01.04.2018 року в м. Хмельницький проходив останній етап чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги.

Команда "Педуніверситет-ШВСМ" з Чернігова в перший день обіграла команду з Полтави з рахунком 3 : 2; в другий день - програли лідуру "Новатор" м. Хмельницький 1 : 3. В останній день - виграли у Івана-Франківська 3 : 0.

В результаті змагань завершили чемпіонат України серед жіночих команд вищої ліги на другому місці! Кращими догравальницями чемпіонату визначені наші студентки: Жула Ганна та Українець Юлія.

В травні будуть проходити перехідні ігри, де наша команда "Педуніверситет-ШВСМ" буде змагатися за право вийти в суперлігу.

До слова, чоловіча команда "Буревісник-ШВСМ" 02 квітня 2018 року в м. Харків змагатиметься з командою "Юридична Академія" м. Харків.