Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси


Назад

«Олімпійська зима» - масові змагання відбулися на базі комплексу "Голубі озера"

10 лютого шістнадцять команд ДЮСШ області на базі комплексу "Голубі озера" взяли участь у  спортивно – масовому заході «Олімпійська зима» присвячена зимовим Олімпійським та Паралімпійським іграм 2018.

Команди учасників у складі 6 осіб (3 дівчини, 3 юнаки), віком 10-14 років, змагались у зимових видах спорту, брали участь у конкурсах, естафетах, та вікторинах.

Діти змагалися у таких естафетах: перетягування канату , біг по льоду,  слалом з ключкою, «оленяча упряжка», на сніговому майданчику на озері:  біг по снігу, катання на льодянці та втрьох на парі лиж. Учасники зарядилися змагальною атмосферою, кожен зміг себе якнайкраще показати і загалом провели час весело та корисно.

За результатами змагань загальнокомандне перше місце виборола команда із с. Олешня, друге - КДЮСШ з олімпійських видів, третє - команда смт Ріпки.

Учасники, які зайняли призові місця нагороджені медалями та грамотами.

Організували захід Відділення НОК України в Чернігівській області за сприяння Департаменту сім’ї , молоді та спорту облдержадміністрації, Управління освіти та науки облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», федерацій з олімпійських видів спорту, регіонального центру «Інваспорт».

Назад

17 Грудня 2018 10:55
30 Листопада 2018 15:22