Анонси

Назад

Наша спортсменка повернулась з Європи призеркою

В місті Будапешті - Венгрія проходили змагання з кіокушинкай карате (повноконтактний вид карете) на Відкритому европейському чемпіонаті Dream Cup World у період з 6 по 9 жовтня. 10 жовтня, у вівторок, повернулись додому спортсмени збірної команди України.

В складі нашої збірної була і юна спорстменка з Чернігова - Єлизавета Чуйко. Вона тренується в Чернігівській міській федерації кіокушинкай карате під керівництвом тренера Юлії Петрівни Кожинової.

У своїй віковій групі (юніори 14 років) та ваговій категорії до 45 кг, Єлизавета посіла ІІІ місце, поступившись у запеклому двобої венгерській спортменці, і стала бронзовою призеркою Євроейського чемпіонату.

В особистому заліку, у різних вікових та вагових категоріях, змагалось більше ніж 700 каратистів з 20 країн Європи. Спортсмени з України гідно виступили на чемпіонаті і вибороли 36 нагород різного гатунку.

Вітаємо юну спортсменку та її тренера з чудовим результатом!