Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси


Назад

Відбулося навчання з розробки регіональних цільові програми

Вчора, 03 серпня,  представники Департаменту сім’ї, молоді та спорту разом з структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, установами та організаціями, які опікуються питанням розроблення регіональних цільових програм взяли участь у семінарі-нараді, який проходив в облдержадміністрації. 

Під час навчання висвітлено важливі аспекти порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання. Зокрема, детально проаналізовано процес визначення результативних показників, реальності та доцільності заходів, включених до програм. Також наголошено на порядку проходження експертиз проектів програм у відповідних Департаментах.

Крім того, представники Департаменту фінансів обласної державної адміністрації звернули увагу присутніх на ресурсне забезпечення виконання заходів програм, зокрема наявність в обласному бюджеті реальної можливості їх виконання.

Щодо необхідності обов’язкового проведення консультацій з громадськістю під час розроблення регіональних цільових програм, а також при підготовці щорічних звітів про їх виконання зазначили представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Назад

10 Липня 2018 16:10
10 Липня 2018 10:42