Анонси

Назад

Чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку

Нещодавно в Чернівцях закінчився чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку серед юнаків, який тривав з 04 по 07 серпня 2016 року.

Чернігівські спортсмени, вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи - 2 Чернігівської міської громадської організації спортивного товариства «Спартак» показали чудові результати на змаганнях: перемогли в командному та особистому заліках і вибороли призові місця.

В дисципліні "гонка вгору":

І місце – Пономар Андрій

ІІІ місце – Денисенко Владислав

В дисципліні "багатоденна гонка" в особистому заліку:

ІІ місце – Денисенко Владислав

В командному заліку команда нашої області в складі 6 спортсменів: Пономар Андрій, Денисенко Владислав, Щербина Богдан, Потебня Микола, Хотульов Денис, Ященко Дмитро зайняла І місце.

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації вітає переможців та призерів чемпіонату, а також їх тренерів Миколу Аксюту та Володимира Татарченка зі здобутими трофеями.