<<<1 - 11 з 1020>>>


16 Лютого 2018 15:19

Багатодітна сім’я з Срібнянського району отримала подарунок

16 лютого голова районної  державної адміністрації Срібнянського району Ніна Бондаренко та голова районної ради Олена Панченко  вручили сертифікат на отримання двоярусного ліжка багатодітній сім’ї Денисенків із села Олексинці, яка виховує п’ятеро дітей.

Подарунок  придбаний за кошти обласного бюджету, в рамках  реалізації обласної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної   рівності та протидії торгівлі людьми на 2016-2020 роки.   

 

 

15 Лютого 2018 15:31

Чернігівщина впроваджує гендерне бюджетування

Гендерно-орієнтоване бюджетування (ГОБ) — це інструмент, спрямований на інтеграцію гендерної складової у бюджетний процес. Як вважають експерти, такий підхід сприятиме підвищенню ефективності використання бюджетних коштів. Оскільки потреби жінок і чоловіків різні, їх варто враховувати при формуванні бюджету.

Проект ГОБ, ініційований Міністерством фінансів України, розрахований на 2014-2020 роки та фінансується Урядом Швеції. За більш як три роки з початку роботи проведено гендерний бюджетний аналіз 75 програм у галузях освіти і науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, соціального захисту, охорони здоров’я та культури.

ГОБ працює з усіма областями. У кожному регіоні проводиться моніторинг певної галузі. Цьогоріч до Проекту долучається і Чернігівщина. Тут проаналізують бюджетне планування у сфері культури.

Для членів профільної робочої

14 Лютого 2018 13:00

Чотири родини з Бобровицького району отримали подарунки за кошти обласного бюджету

13 лютого, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч із робочою поїздкою перебував у Бобровицькому районі.

Разом із керівниками Бобровицького району Валерій Куліч вручив сертифікати на придбання побутової техніки і меблів родинам, в яких виховують п'ятеро і більше дітей.

Так, сім’я Голубєвих, згідно з сертифікатом, отримала пилосос, сім’я Лепех – ліжко двоярусне, Глєбових – пральну машину-напівавтомат, сім’я Московків – холодильник.

Подарунки придбані за кошти обласного бюджету у рамках реалізації обласної Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

13 Лютого 2018 12:32

Районний етап "Олімпійського лелеченя" на Срібнянщині

9 лютого на базі Дігтярівського професійного аграрного ліцею в смт Срібне відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». 
Програма змагань складалася з чотирьох видів - презентація команди, вікторини на олімпійську тематику, комбінованої естафети та волейболу. 

На презентації команд кращими в цьому конкусі стали учні Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце посіла команда з Гурбинської школи, бронзовими призерами стали спортсмени з Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. 

У вікторині кращими знавцями олімпійської тематики стали учні Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, другою стала команда Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє місце в учнів Горобіївської ЗОШ І-ІІ ступенів. 

В естафеті найкращий

13 Лютого 2018 11:59

Багатодітна родина з Талалаївського району отримала пральну машину

З метою покращення соціально-побутових умов проживання продовжується  підтримка багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше дітей.

Так, 7 лютого, в рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім'ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми до 2020 року, за кошти обласного бюджету багатодітна сім’я з Талалаївського району Мигура Віктора Миколайовича та Ольги Василівни з Корінецького отримали пральну машину.

Віктор Миколайович – учасник антитерористичної операції на сході України. Подружжя виховує п’ятьох дітей: Ярослава, Мирославу,Тамілу, Вікторію, Анастасію.

13 Лютого 2018 08:53

ОГОЛОШЕННЯ. Запрошуємо взяти участь у семінарі-тренінгу «Співпраця-2018»

Для ефективної реалізації  плану заходів у напрямку національно-патріотичного виховання на 2018 рік Міністерство молоді та спорту України 16-17 березня у Київській області проводитиме семінар-тренінг «Співпраця-2018».

Запрошуються представники обласних, місцевих центрів національно-патріотичного виховання, представники структурних підрозділів молоді та спорту облдержадміністрацій, відповідальні за розвиток національно-патріотичного виховання, а також громадських рганізацій, які беруть участь у заходах даного напрямку.

 Просимо повідомити про участь у заході Депаратамент сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації до 19 лютого за телефоном 77-44-48.

Усі витрати на проживання та харчування учасників будуть покриті за рахунок організаторів. Контактна

12 Лютого 2018 08:18

«Олімпійська зима» - масові змагання відбулися на базі комплексу "Голубі озера"

10 лютого шістнадцять команд ДЮСШ області на базі комплексу "Голубі озера" взяли участь у  спортивно – масовому заході «Олімпійська зима» присвячена зимовим Олімпійським та Паралімпійським іграм 2018.

Команди учасників у складі 6 осіб (3 дівчини, 3 юнаки), віком 10-14 років, змагались у зимових видах спорту, брали участь у конкурсах, естафетах, та вікторинах.

Діти змагалися у таких естафетах: перетягування канату , біг по льоду,  слалом з ключкою, «оленяча упряжка», на сніговому майданчику на озері:  біг по снігу, катання на льодянці та втрьох на парі лиж. Учасники зарядилися змагальною атмосферою, кожен зміг себе якнайкраще показати і загалом провели час весело та корисно.

За результатами змагань загальнокомандне перше місце виборола команда із с. Олешня,

09 Лютого 2018 09:49

«Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» 


«Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» -  під таким гаслом відбулися інтерактивні занняття в Чернігові, 8 лютого, до всесвітньої кампанії Safer Internet Day 2018 -Територія безпечного Інтернету.

8 лютого для студентської молоді Коледжу економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету спеціалісти відділу молодіжної роботи та національно-патріотичного виховання Обласного молодіжного центру провели інтерактивне заняття «Територія безпечного Інтернету!».

Учасникам розповіли про способи захисту прав, якщо вони були порушені

08 Лютого 2018 16:00

Історія спортсменів Чернігівщини у фотокадрі Віктора Кошмала

Сьогодні, 08 лютого, в Обласному молодіжному центрі презентована виставка робіт чернігівського фотохудожника Віктора Кошмала, присвячена ХХІІІ-м зимовим Олімпійським іграм -2018.

Кадри із життя чернігівських спортсменів різних років представлені на фото. Серед яких і біатлоністи, що представлятимуть Україну на Олімпійських та Паралімпійських іграх:  Артем Прима, Ірина Варвинець, Сергій Семенов, Артем Тищенко, Ігор Рептюх та Дмитро Суярко. Впершу чергу виставка покликана підтримати наших біатлоністів.

Як зазначає сам фотомитець, на спортивних змаганнях головне «впіймати» емоцію, передати швидкість, силу і граціозність, дух змагання.

Після вступного слова, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Петрівна привітала автора робіт

08 Лютого 2018 10:43

Арсен Бочок - чемпіон з біатлону на Всесвітній зимовій Гімназіаді

З 6 по 10 лютого у французькому Греноблі проходить перша Всесвітня зимова Гімназіада 2018.

У перший день змагань у складі української збірної школяр з Чернігова, Арсен Бочок став чемпіоном у змаганнях з біатлону. 

Юний біатлоніст (17 років) - вихованець тренерів Зоц Жанни Степанівни та Зоца Миколи Миколайовича.

Загалом на Гімназіаді за перемоги змагаються 26 юних (від 14 до 18 років) спортсменів з України у 4 видах спорту: біатлон та лижні гонки, стрибки на лижах з трампліну, сноуборд.

Вітаємо чемпіона та його наставників з високим результатом!

08 Лютого 2018 09:13

Багатодітна родина зі Сновська отримала допомогу

У рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року за кошти обласного бюджету 02 лютого багатодітна родина зі Сновська отримала допомогу.

Сім’ї Стукало Лідії Михайлівни, яка виховує 11 неповнолітніх дітей, придбано холодильник.

Родина вдячна за турботу держави у наданні необхідної допомоги та покращання побутових умов сім’ї.

за інформацією Сновської  районної державної адміністрації

<<<1 - 11 з 1020>>>