<<<1 - 11 з 1441>>>


18 Квітня 2019 16:40

Триває акція «Серце до серця»

З метою  формування здорового способу життя серед дітей  і молоді, розвитку молодіжного  та  дитячого волонтерського руху Всеукраїнським благодійним  фондом «Серце до серця» з 1 по 30 квітня 2019 року проводиться ХІV Всеукраїнська благодійна акція  «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Кошти збираються з метою придбання кардіологічного медичного обладнання для  обласної  дитячої  лікарні.

Заклади освіти, медичні та державні установи Срібнянського району,  активно  приймають  участь в даній акції. Станом на 18 квітня зібрано 2818 гривень.

Жителі Срібнянщини не залишаються байдужими та активно долучаються до проведення акції «Серце до серця».

За інформацією Срібнянської РДА

 

Фізкультурно-оздоровчий захід для учнів Бахмаччина "Не лінуйся! Рухайся!"

17 квітня 2019 року в м. Бахмач відбувся фізкультурно-оздоровчий захід "Не лінуйся! Рухайся!", де молодь району продемонструвала свої спортивні та творчі здібності. 

У заході, який організував та провів ЧОЦФЗН "Спорт для всіх" та відділення НОК України в Чернігівській області взяли участь 10 команд школярів, загальною кількістю 80 дітей.

Глядачі були вражені наполегливістю та креативністю учасників змагань, незважаючи їх на молодий вік. Перше місце зайняли учні 6 класу Бахмацької гімназії, друге - учні 4 класу Бахмацької ЗОШ № 4 1-3 ст., третє - учні 6 класу Бахмацької ЗОШ №1. Учасники були нагороджені медалями, кубками та грамотами від ЧОЦФЗН "Спорт для всіх" та відділення  НОК України в Чернігівській області .

 

 

17 Квітня 2019 15:48

Патріотично свідома молодь - основа розвитку та захисту української державності

Сьогодні, 17 квітня, на засіданні члени Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання за участю Наталії Романової обговорили проведення запланованих заходів до пам’ятних дат протягом квітня-травня цього року.

У квітні в області значну увагу необхідно приділити військово-патріотичному вихованню, насамперед, учнівської молоді. Це активна пора організації військово-польових зборів, налагодження дієвої та системної комунікації навчальних закладів з військовими частинами. Також у квітні відбудуться урочистості з проводів 50 призовників з Чернігівщини до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Учасники засідання, зокрема, обговорили плани з відзначення в області Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

17 Квітня 2019 08:20

Команда Чернігівщини перемогла на чемпіонаті України з бойового самбо

16-17 квітня у спортивному залі Київського військового ліцею проходив чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків молодшого, середнього та старшого віку. Змагання зібрали 360 учасників з 21-ї області держави. Чернігівську область представляли 28 спортсменів з Семенівки, з Козельця та з Ніжина.

У загальному заліку очки нараховувались з першого по п’яте місце. У віковій категорії юнаків старшого віку (15-16 років), впевнену перемогу, завдяки стабільності виступів у кожній ваговій категорії, посіла ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ.

  • 42 кг - Сімонов Нікіта - ІІ місце ( Ніжин)
  • 57 кг - Смірнов Тимофій - ІІІ місце ( Ніжин)
  • 62 кг - Чередниченко Вадим - ІІ місце ( Ніжин)
  • 68 кг - Зима Владислав - 5 місце ( Ніжин)
  •          - Хоменко Артур - 5 місце ( Ніжин)
  •          - Медведев Владислав - ІІІ місце ( Ніжин)
15 Квітня 2019 11:31

II обласний етап Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сім'я" визначив найспортивнішу сім'ю

У Чернігові 13 квітня 2019 року відбувся II обласний етап Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сім'я". 

Програма змагань складалась з шести естафет. Переможці та призери заходу визначались за найменшим часом проходження дистанції. Участь у змаганнях прийняло 17 команд.

 За результатами проведених конкурсів, перемогу здобула сім'я Аніщенко з м. Чернігова, друге місце виборола сім'я Закружних з м. Чернігова, третє - сім'я Заєць з м. Чернігова. Учасники були нагороджені медалями, кубками та призами.

Захід  відбувся за  підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, організований ЧОЦ ФЗН "Спорт для всіх" та відділення НОК України в Чернігівській області.

 

15 Квітня 2019 09:29

У Чернігові відбулися змагання чемпіонату області з шахів серед юнаків та дівчат

У період з 13 по 14 ківітня, в приміщенні КДЮСШ#1, пройшли відкриті чемпіонати області з шахів серед юнаків та дівчат до 8 і до 14 років.

У змаганнях прийняло участь 72 юних гросмейстера з Чернігова, Києва, Ніжина, Прилук та Куликівки. 

В результаті поєдинків серед наймолодших чемпіонами стали представники м. Чернігів: Дмитро Бобир та Даша Богород, а в турнірі до 14 років - Ярослав Свириденко та Сердюк Катерина.

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації вітає юних шахістів та її наставників з чудовими резуультатами і бажає нових перемог!

 

 
 
15 Квітня 2019 08:50

Наталія Читсякова - чемпіонка Європи з самбо!
 
 Вчора, 14 квітня, в місті Лімассол (Кіпр) представниця Чернігівщини, Наталія Читсякова завоювала золото на чемпіонаті Європи з самбо. У фіналі Наталія перемогла  росіянку Валерію Кандаурову.

Загалом збірну України на турнірі представляє 40 спортсменів, які вже зараз здобули понад 20 медалей.

Наталія Чистякова - вихованка Школи вищої спортивної майстерності та Ніжинської дитячо-юнацької спортивної школи (дзюдо).

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації вітає чемпіонку та її наставника з чудовими резуультатами і бажає нових перемог!

Інформація з сайту nizhyn.misto.in.ua

 

11 Квітня 2019 11:47

Спортсмен-гирьовик з Борзнянщини - Сергій Пирковський - тричі чемпіон Європи з гирьового спорту серед ветеранів

Змагання чемпіонату Європи з гирьового спорту серед ветеранів проходили в Афінах (Греція) з 3 по 7 квітня.

Представник Чернігівщини, Сергій Пирковський - тричі чемпіон Європи з гирьового спорту серед ветеранів. Наш іменитий спортсмен змагався серед ветеранів (вікова категорія 60-64 роки, вага до 90 кг) і виступив на відмінно. 

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації вітає ветерана гирьового спорту з блискучим результатом!

 

10 Квітня 2019 16:15

Чемпіонат України з настільного тенісу серед вихованців "Інваспорту" визначив кращих

З 07 по 10 квітня 2019 року у м. Чернігів в спортивному комплексі  «Хімік» пройшов чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами розумового та фізичного розвитку. У змаганнях прийняли участь 74 спортсмени з 23 областей України та м. Київ.

Спортсмени змагались в десяти класах за ступенем уражень серед чоловіків та жінок. Чернігівську область представляли чотири спортсмени з вадами розумового та фізичного розвитку (11 клас) – Шелест Олексій, Власенко Валерій, Качило Дмитро та Тарабутіна Ганна.

Всі вони стали призерами чемпіонату, а саме: Тарабутіна Ганна - ІІ місце, Власенко Валерій – І місце,Шелест Олексій-ІІ місце,Качило Дмитро - ІІІ місце. Переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями.

Вітаємо спортсменів

10 Квітня 2019 11:41

Рух - це запорука здорового способу життя. Учні м. Прилук долучились до фізкультурно-оздоровчого заходу «Не лінуйся! Рухайся»

Вчора, 9 квітня 2019 року, у місті Прилуки відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Не лінуйся! Рухайся», метою якого насамперед є популяризація серед молоді прагнення до активного і здорового способу життя. 

У заході взяли участь 11 команд школярів. Учасники змагань показали наполегливість та творчий підхід до спортивних змагань.        Під час проведення заходу, відчувалась атмосфера дружнього спілкування і підтримки серед учнів.

Перше місце виборола команда Прилуцької гімназії № 1, друге – команда ЗОШ № 7, третє – команда ЗОШ № 3. 

Учасники були нагороджені медалями, кубками та грамотами від організаторів  заходу ЧОЦФЗН "Спорт для всіх" та відділення  НОК України в Чернігівській області.

 

Дмитром Суярко - тріумфатор чемпіонату світу із зимових видів спорту серед спортсменів з вадами зору у 2019 році

Сьогодні, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбулася зустріч з тріумфатором чемпіонату світу із зимових видів спорту серед спортсменів з вадами зору у 2019 році Дмитром Суярко та його наставниками.

Дмитро разом з особистими тренерами Володимиром Сторожком та Андрієм Литвинцем ділилися враженнями від участі у чемпіонаті та на Кубку світу, здобутих нагород, та планами на майбутнє.

Заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова з директором профільного Департаменту Ніною Лемеш вручили почесним гостям грошові винагороди та подарунки.

Цікаво, що після медального «затишшя» у 2018 році на світовому п’єдесталі Дмитро Суярко  реабілітувався на чемпіонаті Світу з зимових видів спорту (Канада), виборовши золоту, дві срібні та бронзову

<<<1 - 11 з 1441>>>