<<<1 - 11 з 1289>>>


14 Листопада 2018 15:20

Багатодітна родина з Новгород-Сіверського району отримала допомогу

09 листопада, в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко, заступник голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Неля Чугаєва спільно з завідувачем сектору сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Андрієм Циганковим відвідали багатодітну сім’ю Кравцових з  с. Мамекине, в якій виховується п’ять дітей.

Багатодітна родина отримала двоярусне ліжко та солодощі дітям. Це стало можливим за рахунок коштів обласного бюджету завдяки реалізації Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, що спрямована для покращення соціально-побутових умов проживання багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше дітей.

Неля Миколаївна подякувала

09 Листопада 2018 15:51

Відсутність проявів гендерної дискримінації в рекламі важливий критерій демократичності і зрілості суспільства

У Чернігові на тему: „Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством” відбувся семінар.

Метою семінару є: усунення дискримінаційних стереотипів щодо ролі жінок та чоловіків у засобах масової інформації, зокрема в рекламі, та відповідального ставлення ЗМІ за відтворення культурно-зумовлених стереотипів у суспільстві.

Це вже 11 семінар в Україні, який проводиться за ініціативи Міністерства соціальної політики України у партнерстві з представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами.

Реклама, як невід’ємна частина засобів масової інформації, стає одним з найбільш дієвих агентів соціалізації, що впливає на формування гендерної

08 Листопада 2018 16:21

Про реалізацію законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству говорили на веб-нараді

Сьогодні 08 листопада відбулася нарада з питань реалізації законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству з представниками органів влади за участі заступника міністра Мінсоцполітики Наталії Федорович у форматі веб-конференції.

З метею ефективного впровадження закону, на місцях необхідно проводити соціальні кампанії та потужну превентивну роботу собливо у закладах освіти.

На нараді обговорювали заходи щодо реалізації в області Закону України „Про запобігання та протидію домашньому насильствуˮ та актів Кабінету Міністрів України а саме:

1. Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 654 „Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та

08 Листопада 2018 09:25

Фізкультурно-оздоровчий захід «Хто ти, майбутній олімпієць» для школярів Козелецького району

07 жовтня 2018 року  в м. Остер Козелецького району для школярів відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Хто ти, майбутній олімпієць». Участь у змаганняз прийняло 9 команд школярів.

За результатами змагнь перше місце зайняла команда Остерської гімназії, 2-е - Прогресівська ЗОШ, 3-е - Деснянська ЗОШ.

Усі учасники були нагороджені призами, медалями та дипломами від ЧОЦФЗН "Спорт для всіх" та відділення  НОК України.

Організували захід ЧОЦФЗН "Спорт для всіх" спільно з віділенням НОК України.

 

 
08 Листопада 2018 08:28

У Сновську  чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат визначив кращих

03 листопада 2018 року у м.Сновськ відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2007 рр.н. Змагання проходили у спортивному залі СК «Витязь».

У чемпіонаті прийняли участь команди з Ніжина,Сновська, Мени, с.Вертіївка (Ніжинський р-н). Зокрема Чернігів представляли спортсмени ДЮСШ «Авангард» у складі 17 спортсменів.

Загалом у змаганнях прийняли участь 70 спортсменів.

За підсумками змагань була визначена збірна команда області, яка буде представляти Чернігівську область на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, який відбудеться з 20 по 23 листопада 2018 року у м.Бердянськ.

З результатами можна ознайомитись у файлі Призери змагань.

 

07 Листопада 2018 15:04

Багатодітні родини Ріпкинщини отримали допомогу

З робочим візитом у смт Ріпки 07 листопада перебувала директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Ніна Лемеш.

Разом з головою районної державної адміністрації Борисом Мелашенко  Ніна Лемеш вручила багатодітним родинам Бивалькевич Марини Олександрівни та Кривошей Алли Володимирівни сертифікати на отримання двоярусних ліжок з матрацами. 

Багатодітні сім'ї, в яких виховується 5 і більше дітей, отримали меблі, придбані за кошти обласного бюджету, в рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім'ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми до 2020 року.

 

06 Листопада 2018 09:53

Наші велосипедисти успішно виступили на заключних змаганнях сезону 2018 в місті Кременчуг на чемпіонаті України з велоспорту (крос)

Змагання чемпіонату України з велоспорту (крос) пройшли в Кременчузі у період з 1 по 4 листопада.

В результаті змагань Андрій Пономар посів друге місце серед чоловіків, серед юніорів третє місце у Дениса Хотульова, серед юнаків друге місце у Дениса Саволія, серед молодших юнаків перше місце здобув Артьом Крутько.

Спортсмени - вихованці КПНЗ ДЮСШ "Україна", тренер - Аксюта М. Д.

Вітаємо переможця та призерів змагань та їх наставника з успішним завершенням сезону.

 

 
 
06 Листопада 2018 08:25

Відкритий чемпіонат Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні визначив кращих

Цими вихідними з 02 по 04 листопада у Чернігові відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні.

У чемпіонаті взяли участь 70 спортсменів різного віку - від дітей-початківців до ветеранів з різних регіонів. Першого дня учасники проходили кваліфікацію, другого – боролися за медалі у командному та особистому заліках.

Чернігів представляли вихованці КПНЗ «ДЮСШ« Фортуна».

У віковій категорії 2003 р.н. серед жінок переможницею стала Жук Поліна, серед чоловіків - Мойсієнко Микола. Серед кадетів 2004-2007 р.н. переміг Галайко Віталій, а третім став Криворучко Олександр. Серед наймолодших хлопчиків (2007 р.н.) переміг Душин Антон, бронза у Оверченко Ярослава, серед молодших дівчат третьою стала Дроменко Олена.

Серед «гостей» в чемпіонаті взяли участь

05 Листопада 2018 16:08

Спортсмени Чернігівщини вибороли медалі на Кубку України  з бойового самбо 

У період 02-03 листопада у м.Ірпінь, Київської області проходив Кубок України  з бойового самбо серед юніорів та дорослих.

Чернігівську область представляли вихованці Ніжинської КДЮСШ ФСТ "Спартак", тренери Васильв О.Ю. та Кудлай П.В. В особистому заліку спортсмени показали наступні результати: 

Серед юніорів - у в/к 74 кг - Полівко Нікіта виборов І місце ( 3 перемоги) загальний час, менше 1 хвилини, у в/к 82 кг Кубрак Іван - ІІ місце ( 2 перемоги, 1 поразка).

Серед дорослих - в/к 68 кг - Григор Максим виборов ІІ місце ( 3 премоги, 1 поразка), Шило Максим - у в/к 82 кг - І місце ( 5 перемог).

Шило Максим у складі збірної України буде готуватись до чемпіонату Світу, що пройде у грудні місяці.

 

05 Листопада 2018 11:29

Обласний національно-патріотичний вишкіл "Побратим" зібрав на Ніжинщині патріотичну молодь

У період з 02 по 04 листопада у с.Мала Кошелівка, на Ніжинщині, відбувся обласний національно-патріотичний вишкіл "Побратим".

Більше 80 дітей разом з 20 інструкторами та волонтерами з усієї Чернігівської області об'єднані спільною метою - відбудови національної держави, долання труднощів та самих себе, зібрались на національно-патріотичному вишколі "Побратим".

Учасники вишколу отримали теоретичні та практичні знання із користування АК, надання першої домедичної допомоги, з тактичної медицини, обговорювали історичні події.

Реалізували захід громадська організація "Дозір Крук", за підтримки Департаменту сім'ї, молоді і спорту Чернігівської ОДА.

 

 
05 Листопада 2018 11:11

Базовий тренінг "Молодіжний працівник" відбувся у Ніжині

Протягом 3-х днів з 30 жовтня по 01 листопада  близько 26 активістів молодіжної сфери Ніжина віком від 14 до 53 років пройшли навчання в рамках Базового тренінгу по програмі Молодіжний працівник від Мінмолодьспорту та Державного інституту сімейної та молодіжної політики, а також програм ПРООН та Юнісеф.

Тренінг провели Анжеліка Тимченко – практичний психолог, координатор Молодіжного банку ініціатив Ніжина, Олег Котеленець – начальник відділу молодіжної роботи Чернігівського обласного молодіжного центру та інші тренери Чернігівщини. Співорганізатором тренінгу став відділ у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Три дні у стінах Art&Info креативного простору Ніжинської ЦБС учасники опрацьовували поняття молодіжної політики та молодіжної роботи, європейський підхід до молодіжної

<<<1 - 11 з 1289>>>