<<<1 - 11 з 850>>>

22 Серпня 2017 11:16

Вражаючий результат! 7 медалей у боксерок  області!

За результатами чемпіонату України серед жінок, молоді та юніорів, який проходив з 13 по 21 серпня в м. Харкові наші представники знову на висоті!

7 медалей з 7 спортсменок - результат вражаючий!
"Бронзу" серед юніорок завоювала Катерина Хижняк (Ічня, БК "Берег", тренер О. Кравець), також третьою, але серед молоді, стала Ганна Вишняк (Чернігів, "Колос", тренери А. Корець, В. Казанін).

"Срібло" серед молоді в активі Насті Шпанюк (Ічня, БК "Берег", тренер О. Кравець) та у Юлії Дем'яненко (Ічня, БК "Берег", тренер О. Кравець).

І чемпіонками стали теж представниці Ічні. На вищу сходинку п'єдесталу піднялися одразу 3 вихованки Олега Кравця: Катерина Рогова, Ольга Возняк і Кароліна Махно!

Вітаємо чемпіонок, призерок та їх тренерів з дуже успішним виступом на Кубку України, який, до речі,

21 Серпня 2017 14:14

Оздоровлення дітей на Херсонщині

Сьогодні, 21 серпня 2017 року, 50 дітей сімей учасників АТО з Чернігівської області, відправилися на оздоровлення та відпочинок до оздоровчого табору «Прибережний», що знаходиться в смт Лазурне, Скадовського району, Херсонської області.

На юних гостей у дитячому таборі крім оздоровлення чекають море, екскурсії, творчі заняття.

Діти відпочиватимуть по 31 серпня .

21 Серпня 2017 08:13

Діти Чернігівщини повернулись з відпочинку у Республіці Польша

Група дітей із сімей учасників АТО, які відпочивали у Регіональному центрі для дітей і молоді в Рогозьно, повернулись додому.

Програма відпочинку була насиченою та цікавою.

За час перебування на відпочинку діти відвідали музей мандрівника-літератора Аркадія Фідлера, побачили унікальну колекцію, зібрану письменником під час подорожей до Африки, Індії, Канади, отримали чудові враження від відвідали екскурсію в Рогалин до палацу Рачинських, який з 18 століття до 1936 року був родовим гніздом для шести поколінь династії Рачинських (відома родина меценатів, які зробили значний внесок в науку, культуру, мистецтво).

Для груп проходили заняття з куховарства «Мить смаку», на якому діти

19 Серпня 2017 10:37

Наші боксерки вибороли «золото» на чемпіонаті України в м. Харкові

На чемпіонаті України серед жінок, молоді та юніорів, який проходить з 13 по 21 серпня в м. Харкові наші представники показують гарні результати.

Вихованки Чернігівської обласної Школи вищої спортивної майстерності Кароліна Махно у ваговій категорії 75 кг та Катерина Рогова у ваговій категорії 54 кг (тренер Кравець О.О.) вибороли перші місця.

У турнірах беруть участь близько 130 спортсменок з 20 областей України.

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації вітає спортсменок  та їх тренера з чудовими результатами та бажає нових перемог!

18 Серпня 2017 15:23

Діти Чернігівщини відправились у спортивно-туристичний похід «Стежками нашого краю»

Сьогодні, 18 серпня, стартував «Спортивно-туристичний похід для дітей з активною громадською позицією та дітей учасників АТО «Стежками нашого краю» - проект- переможець конкурсу Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації 2017 року, для реалізації якого надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Учні загальноосвітніх шкіл м. Чернігова та області віком від 12 років до 16 років зібрались на водно - спортивній базі КДЮСШ №1, щоб прямувати на човнах «Драгонбот» до бази відпочинку «Вчитель» с. Ладинка.

Відкриваючи захід, директор Департаменту сім‘ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш подякувала команді організаторів, побажала юним учасникам яскравого відпочинку та командного духу.

«У

17 Серпня 2017 08:27

Наші велосипедисти показали чудові результати на чемпіонаті України з велоспорту в багатоденній гонці та гонці вгору

У період з 10 по 13 серпня 2017 року в м. Чернівці відбувся чемпіонат України з велоспорту в багатоденній гонці та гонці вгору (окремий вид змагань).

Наші велосипедисти в багатоденній гонці, в командному заліку (юніори) посіли ІІІ місце, а юнаки - І місце.

В особистому заліку серед юнаків І місце посів Андрій Пономар та серед молодших юнаків І місце виборов Денис Саволій.

Успіху досягли наші юні велосипедисти і в чемпіонаті України і в гонці вгору: серед юніорів ІІ місце зайняв Владислав Денисенко, серед юнаків І місце виборов Пономар Андрій, ІІІ – Хотульов Денис, серед молодших юнаків І місце посів Саволій Денис.

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

15 Серпня 2017 12:27

Спортивне свято -"Олімпійський день" до Дня працівників ветеринарної медицини

11 серпня відбувся "Олімпійський день" до Дня працівників ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби серед чудової природи Ялівщини на базі Чернігівського міського центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю. У заході приймали участь ветеринарні працівники з усієї Чернігівщини.

Перед початком змагань до підняття Державного прапора України запросили Голову ради ветеранів АТО та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді Андрія Валерійовича Требуха.

Після відкриття всіх учасників запросили до участі в олімпійській розминці «Do like Olympians», яку провела майстер спорту України зі спортивно-бальних танців Олександра Шелкова.

Далі на всіх чекали змагання - спортивно-розважальна гра

14 Серпня 2017 16:24

На чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді - дві медалі у наших важкоатлетів

9-12 серпня 2017 року в Хмельницькому, в спортивному комплексі «Епіцентр» проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

В останні дні змагань серед чоловіків у ваговій категорії до 105 кг, наш спортсмен, Владислав Шимченко, вихованець "Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності" Чернігівської обласної ради (тренери Старун А.А. та Степаненко  Р.М.) у сумІ 341 кг (150 + 191) виборов бронзу.

Нагадаємо, що у перший день змагань наша Тетяна Качан виборола "срібло" (вагова категорія 63 кг.) - сума 196 кг (87 + 109).

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації вітає наших важкоатлетів та їх наставників, бажає блискучих спортивних звершень в майбутньому!

11 Серпня 2017 11:55

Стартував Чемпіонат України з важкої атлетики в Хмельницькому

9 серпня 2017 року в Хмельницькому в спортивному комплексі «Епіцентр» стартував чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років. Демонстрували свою міць, витримку та професіоналізм 99 жінок і 126 чоловіків. Змагання триватимуть до 12 серпня включно.

У перший день змагань медалі розіграли представниці прекрасної половини в чотирьох вагових категоріях: до 48 кг, до 53 кг, до 58 кг, до 63 кг. За результами змагань наша представниця Тетяна Качан виборола "срібло" (вагова категорія 63 кг.) - сума 196 кг (87 + 109).

Важкоатлетка - вихованка "Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності" Чернігівської обласної ради (тренер Степаненко Р.)

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації вітає спортсменку та бажає в майбутньому блискучих спортивних звершень!

10 Серпня 2017 09:24

Увага! Продовжено прийом конкурсних пропозицій до 15 жовтня 2017 року на конкурс з визначення програм (проектів, заходів) національно-патріотичного спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2018 році та конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у молодіжній сфері, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2018 році

Наказ про продовження термінів прийому конкурсних пропозицій 2018.

Згідно рішення конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію)

09 Серпня 2017 10:02

І знову наші велосипедисти виборюють медалі

04-05 серпня 2017 року в м. Чернівці відбулися чемпіонати України з велоспорту-маунтенбайку (крос-кантрі з точки в точку та крос-кантрі елімінатор), в яких прийняли участь приблизно 100 учасників із 15 областей України.

Серед молодших юнаків у І місце (крос-кантрі з точки в точку) та ІІ місце (елімінатор)  виборов вихованець ДЮСШ "Україна" Чернігівської міської ради Денис Саволій (тренер Микола Дмитрович Аксюта).

Серед юніорів ІІІ місце (крос-кантрі з точки в точку) та ІІ місце (елімінатор)  посів вихованець ДЮСШ "Україна" Чернігівської міської ради Владислав Денисенко (тренер Татарченко Володимир Петрович).

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації вітає наших спортсменів та їх тренерів з чудовим результатом на чемпіонаті та бажає